תיק עיתונות

אנשים טובים (באמצע הדרך העיתונאית) זרקו עלי כמה מילים במדיה זו או אחרת. כאגוצנט חסר גבולות, החלטתי לרכז את כוווווווווולם פה. למה? ככה. אגוצנטרים לא צריכים סיבות!

1. ביולי כתבו בואללה על הבלוג כחלק מסקירת בלוגים תרבות אלטרנטיבית בעברית ברשת. נקודת גאווה: האתר הוא האתר העצמאי היחיד בכתבה.

ניימן בואללה. יולי 07.

2. TheMarker Women בחר ב'ניימן 3.0' כבלוג חודש ספטמבר. הבחירה לוותה באייטם מכובד ומחמיא ביותר.

ניימן בדה מרקר נשים

3.
יוסי רז, אי שם בתחילת ימי הבלוג, רשם פוסט מחמיא וגורם להסמקה עד קצות השערות. בהחלט נתן דחיפה רצינית לבטחון העצמי שלי. גם טל גלילי, ידידי הטוב, העלה פוסט בנושא בלוגי.

ועכשיו תורכם. ידיעות עשו עלי כתבת פרופיל? נבחרתי לאיש השנה של טיים אבל לא ידוע לי על זה? ראש הממשלה הזכיר אותי כדוגמא לצדיק גדול? תרגישו חופשיים להודיע במייל או בתגובות.

5 thoughts on “תיק עיתונות

 1. היי
  מעוניין לקבל מידע על מסלולים בצפון גרמניה עם ילדים. 3 בנים בני 12.11.7
  אנחנו נוחתים בדיסלדורף ונוסעים לפארק נופש צפונית לברמן על חוף הים הצפוני.
  בתום שבוע בפארק אני מתכנן להמשיך ולשהות באזור משום שאנחנו חוזרים מדיסלדורף.
  מעוניין לדעת על מוזיאונים לילדים,מכוניות,פארקי שעשועים ועוד
  תודה רבה

   1. אז בואו נראה מה היה כאן…

    א. פוסט מ-2007 שמאגד דברים שבזמנו כתבו על הבלוג הזה (כשהוא עוד היה בלוג תרבות אלטרנטיבית תלאביבי), וכבר לא באמת רלוונטי לגלגול הנוכחי של הבלוג.
    ב. תגובה בלתי רלוונטית בעליל על הפוסט הזה, מלפני כשלוש שנים, שמבקשת המלצות לטיול בצפון גרמניה עם ילדים (למה לעזאזל היא נכתבה דווקא על הפוסט הישן הזה, ולא על אחד מפוסטי גרמניה? מי יודע), ולא נענתה בזמנו.
    ג. תגובה *עוד פחות רלוונטית* על התגובה הלא-רלוונטית מלפני שלוש שנים על הפוסט מלפני יותר מעשור, שממליצה על מקום בברלין (לא צפון גרמניה) שלפחות לפי גוגל הוא תכל'ס בית זונות.
    ד. תגובה שלי על התגובה הבלתי-רלוונטית לתגובה הבלתי-רלוונטית לפוסט העתיק, שכנראה אף אחד לא יקרא (חוץ מניימן, אבל זה הבלוג שלו והוא מן הסתם מנטר תגובות) ולאף אחד לא אכפת ממנה כי ממילא ברור שכל העניין פה לא רלוונטי.

    …זה כמו מטריושקה של חוסר רלוונטיות, מה שהולך כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *